Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kartacze do brody

Kartacz do brody to MUST HAVE każdego brodacza. Szczotkując brodę masujemy skórę pod nią, a więc pobudzamy jej ukrwienie. Przyśpiesza to wchłonięcie składników odżywczych, występujących w męskich kosmetykach, przez korzeń włosa. Regularne szczotkowanie sprawi, że broda będzie miała idealny kształt oraz będzie oczyszczona z zanieczyszczeń. W sklepie LaCarter znajdują się kartacze najlepszej jakości, wykonane z drewna i naturalnego włosia dzika.

Kartaczszczotka przeznaczona do rozczesywania i układania brody i wąsów, będąca podstawowym narzędziem w pielęgnacji zarostu. Usuwa nieczystości tj. drobinki czy martwy naskórek. Działa masująco, dzięki czemu pobudza cebulki włosowe do wzrostu oraz poprawia ukrwienie skóry twarzy.

Budowa kartacza jest dość prosta. Składa się z trzonka i włosia. Kartacze różnią się od siebie pod względem:

  • rodzaju trzonka: drewniany lub plastikowy
  • rodzaju włosia: naturalne i syntetyczne
  • rodzaju mocowania: włosie nabijane bezpośrednio na uchwyt lub na poduszkę pneumatyczną
  • wykonania: ręcznie, maszynowo

Ważne parametry, na które należy zwrócić uwagę to: rozmiar szczotki oraz twardość i gęstość nabitego włosia.

Sposób użycia

Aby broda była prawidłowo rozczesana i wygładzona należy ją przeczesać kartaczem zaczynając od policzka i zdecydowanym ruchem kierując się w dół oraz od szyi w górę. Częstość użycia szczotki : w zależności od potrzeb, minimum 2 razy dziennie.

Konserwacja

Kartacz należy myć pod bieżącą wodą, przy użyciu szamponu, raz na ok 2-3 miesiące. Po umyciu należy pozostawić go na ręczniku do całkowitego wyschnięcia, włosiem w dół.

Brak w magazynie

Kartacze i Rollery do brody

Isle Of Men Roller do włosów i brody

35,00 
Promocja!
Brak w magazynie

Kartacze i Rollery do brody

Kartacz do brody LaCarter (ciemny)

55,00 65,00